Главная » 2013 » Декабрь » 14 » Первая домашняя победа в этом сезоне!!! Так держать!!!
23:38
Первая домашняя победа в этом сезоне!!! Так держать!!!

«Черкаські Мавпи-01» стартують у домашньому турі з перемоги

13.12.2013

Сьогодні у Черкасах стартував другий тур чемпіонату ВЮБЛ серед юнаків 2001-го року народження. Господарі туру, баскетболісти «Черкаських Мавп-01», впевнено розпочали свої виступи, здолавши «МСДЮСШОР-01» з рахунком 67 : 48.

Перший у новому сезоні домашній матч ВЮБЛ «Черкаські Мавпи-01», як і торік, провели проти вінницького колективу «МСДЮСШОР-01». Як минулого сезону команда Миколи Неухацького виявилася сильнішою за своїх суперників і перемогли з рахунком 67 : 48.

Старт гри був рівним. Обидві команди обмінювалися результативними атаками, щоправда кращу реалізацію кидків продемонстрували черкаські баскетболісти. Власне у другому періоді «Мавпи-01» поступово нарощували свою перевагу, й до кінця першої половини зустрічі лідирували з 9-очковою перевагою – 34 : 25.

Після великої перерви господарі поля провели непоганий ривок, забезпечивши собі двозначну перевагу. А в заключній 10-хвилинці «Черкаські Мавпи-01» збільшили свою перевагу до 20-ти очок, й довели цей матч до логічної перемоги. У підсумку 67 : 48,«Мавпи-01» перемагають.

Микола Неухацький, головний тренер «Черкаських Мавп-01»:
«Зіграли в принципі добре. Не думали, що вийде так легко, оскільки минулого року з Вінницею ми грали значно складніше. Можливо у суперника зараз проблеми зі складом, не знаю. Загалом мені подобається, що хлопці старалися грати. Але нині є багато проблем із дисципліною та технічних нюансів вистачає. Зараз не завжди виходить приділяти їм увагу, через те, що працював з командою Суперліги, зараз із дублем. Добре допомагає другий тренер Андрій Тимофєєв. В принципі, грою задоволений, адже ми виграли. Проте, повторюся, ще є багато проблем, над якими потрібно працювати».

«Черкаські Мавпи-01» – «МСДЮШОР-01» (Вінниця) 67 : 48

«Черкаські Мавпи-01»: Романовський –
20 очок, 3 перехоплення; Голощапов – 5 очок, 11 підбирань; Компанієць – 8 очок, 5 перехоплень; Коробко – 8 очок, 4 підбирання; Краснощоков – 8 очок, 4 перехоплення; Фіцайло – 4 очка; Костишен – 4 очка; Панченко -  4 очка; Лахтуров - 4 очка; Рідько - 2 очка.

Просмотров: 522 | Добавил: NIKolos | Рейтинг: 0.0/0